Yuasa Farkı Yuasa Farkı
Yuasa Farkı

Yuasa aküleri uzun ömür ve daha fazla güç sağlayacak şekilde üretilmiştir, bu nedenle tüm büyük motosiklet üreticileri standart olarak bu aküleri kullanmaktadır. 40 yılı aşkın süredir geliştirilen her bir Yuasa motosiklet ve scooter aküsü, yüksek performans, olağanüstü kalite ve kanıtlanmış güvenilirlik sağlar. 

Dünya çapında pazar lideri olan Yuasa teknolojisi, hem motosiklet üreticilerinin hem de kullanıcılarının artan taleplerini karşılamak için zaman içinde geliştirilmiş ve iyileştirilmiştir. Yuasa aküleri, bir motosiklet veya scooter'ın özel ihtiyaçlarını karşılamak için motosiklet üreticileriyle birlikte geliştirilmiştir. 

Motosikletler, scooterlar, ATV'ler ve şahsi deniz taşıtları dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için uygun olan Yuasa powersports aküleri, meraklılarına tam olarak istediklerini sunmak için birinci sınıf malzemelerden hassas bir şekilde üretilmiştir: maksimum marş gücü, üstün performans ve daha uzun ömür! Yuasa aküleri, 3 kata kadar daha uzun ömür için olağanüstü titreşim ve darbe direnci, kanıtlanmış güvenilirlik ve daha az kendi kendine deşarj sağlar. 

Tüm Yuasa aküleri fabrikada OE özelliklerine göre üretilir ve sürücülere yüksek kaliteli, güvenilir ve uzun ömürlü güç sağlar. Ducati, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, Honda, BMW, Harley-Davidson, Triumph, Aprilia, Vespa, KTM ve Moto Guzzi gibi motosiklet üreticilerinin %90'ından fazlası Yuasa'yı orijinal ekipman tedarikçisi olarak seçmektedir. Büyük olasılıkla motosikletiniz üretildiğinde bir Yuasa akü ile donatılmıştır. 

Menziller 

Yuasa, motosiklet ve scooter aküleri üretiminde kapsamlı bir geçmişe sahiptir. 40 yılı aşkın süredir üreticiler ve dünya çapında milyonlarca sürücü bize güveniyor. 

Standart referanslar olarak yaygın şekilde kullanılmasına rağmen, YTX®, YTZ® ve GYZ® GS Yuasa International Ltd. şirketinin tescilli ticari markalarıdır. Sadece Yuasa ve GS orijinal YTX®, YTZ® ve GYZ® motosiklet aküleri üretmektedir.

 

Yuasa YTX® akülerinde, tüm elektrolit özel plakalarda ve AGM separatörlerde emilir. Gelişmiş kurşun kalsiyum teknolojisi marş gücünü artırır ve bu bakım gerektirmeyen ürün yelpazesi geleneksel akülere göre üç kata kadar daha uzun süre dayanır. 

Yuasa'nın dünyaca ünlü yüksek performanslı YTZ® akü serisi, powersport meraklılarının favorisidir. Dünyada genişletilmiş plaka teknolojisine sahip tek motosiklet aküsü olan YTZ®, sürücülere minimum alan ve ağırlıktan maksimum marş gücü sağlar. Ünitenin tamamen dökülmeye dayanıklı AGM tasarımı da çok açılı montaja izin verir. 

Yüksek performanslı YTZ® akü serisi, powersport meraklılarının favorisidir. Dünyada genişletilmiş plaka teknolojisine sahip tek motosiklet aküsü olan YTZ®, sürücülere minimum alan ve ağırlıktan maksimum marş gücü sağlar. Ünitenin tamamen dökülmeye dayanıklı AGM tasarımı da çok açılı montaja izin verir. 

 

Yuasa GYZ® aküleri, üretimdeki diğer tüm akülerden daha uzun raf ömrüne ve gelişmiş yaşam döngüsü performansına sahiptir. GYZ® serisi, piyasadaki en iyi performansı gerektiren özelleştirilmiş motosikletler için mükemmel bir yükseltmedir. Fabrikada aktive edilmiş olarak gelirler ve bu nedenle kullanımı kolaydır. 

Yuasa'nın Bakım gerektirmeyen VRLA aküleri, akü bakımından daha önemli işleri olan kişiler için mükemmeldir. Kalıcı olarak sızdırmaz hale getirilmiş tasarımları, asla yeniden doldurulmaları gerekmediği anlamına gelir, ancak yine de periyodik olarak şarj edilmeleri gerekir.

YuMicron 

Yuasa'nın YuMicron serisi, yüksek teknolojili, güç artırıcı bir tasarıma sahiptir ve tur bisikletleri ve modifiye araçlar için idealdir. Daha da fazla marş gücü için YuMicron CX serisi, kendi kendine deşarjı önemli ölçüde azaltan kurşun-kalsiyum teknolojisini kullanır.

İlginizi Çekebilir
 • Image 9

  Motosikletinizi yaza nasıl hazırlarsınız? - Kılavuz

 • Image 9 (1)

  Motosiklet veya scooter akünüzün daha uzun süre dayanmasını nasıl sağlarsınız?

 • Motosikletinizin Kış Bitince Neden Çalışmıyor

  Motosikletinizin kış sonrası neden çalışmadığını anlamak

 • Akü Ile İlgili Temel Bilgiler Ve Güvenlik.

  Akü ile İlgili Temel Bilgiler ve Güvenlik

 • Akü Seçimi, Etkinleştirme Ve Şarj Etme.

  Akü Seçimi, Etkinleştirme ve Şarj Etme

 • Kurulum, Test Ve Bakım.

  Kurulum, Test ve Bakım

 • YTX®, YTZ&Reg And GYZ&Reg Ticari Markaları

  YTX®, YTZ® ve GYZ® Ticari Markaları

 • Group 530

  YTZ & TTZ Montaj Açıları

 • Image 9 (3)

  Motosiklet Terimleri Sözlüğü

Akünü Bul