FİRMA ADI ADRES TELEFON SERVİS TÜRÜ

Bayi ve Servisler


Kaliteli bir hizmet deneyiminin yalnızca akü satışından ibaret olmadığını bilen Yuasa Akü, ihtiyacınız olduğu zaman her noktadan size ulaşabilmek için geniş bir bayi ve servis ağına sahip bulunuyor.

Yeni bir akü satın almak ya da mevcut akünüzün bakım ve onarımını yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda geniş bayi ve servis ağına sahip olan Yuasa Akü sayesinde size en yakın bayi ve servise kolayca ulaşabilir, yetkili bayi ve servislerin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yuasa Akü’de Hızlı ve Güvenilir Uzman Desteği

Yalnızca büyük şehirlerde değil, Türkiye’nin diğer noktalarında da akü ile ilgili uzman bir desteğe ihtiyaç duyabilir, şehir merkezi yerine uzun yolculukta da bu hizmetten faydalanma gereksinimi içinde olabilirsiniz.

Araç sahiplerinin bulundukları her yerden ulaşabilmelerini sağlayacak şekilde konumlandırılan Yuasa Akü bayi ve servisleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz uzman desteğe hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu sayede de yolda kalmaz, aracınızın aküsü ile ilgili gerekli desteği kolayca alabilirsiniz.

Yuasa Akü Kalitesi ve Güvencesi

Yuasa Akü, Japon teknolojisinin yenilikçi örnekleri ile akü üretmektedir. Bu sebeple de günümüz araçlarının hepsi için gerekli performansı karşılayabilecek akü seçeneklerine ürün gamı içinde yer verir. Yuasa Akü’de ağır vasıta hafif ticari ve otomobil, motosiklet olmak üzere pek çok farklı sınıf araç için akü bulabilirsiniz. 

Yalnızca sınıfsal farklara göre değil, aynı sınıfa ait olan farklı türde ya da segmentteki araçlara uygun olan aküleri de yine Yuasa Akü güvencesiyle temin edebilirsiniz. Yolcu otobüsü, traktör gibi enerji ihtiyacı daha fazla olan, genelde vibrasyona dayanıklı olması beklenen araçlar için akü bulabileceğiniz gibi Start-Stop teknolojisine sahip olan araçların sahip olduğu rejeneratif frenleme sistemine uygun şekilde enerji üretebilecek olan aküleri de bulabilirsiniz. 

Yuasa Akü kalitesi ve güvencesi ile Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekte olan bayilerden ihtiyacınız olan teknik desteği ve hizmeti de alabilirsiniz. Yuasa Akü’nün eğitimli ve alanında uzman olan ekibi sayesinde aracınız için en doğru aküyü seçebilir, onarım ve bakım işlemleri için de eksiksiz bir hizmet alabilirsiniz. Dilerseniz 444 5 258  nolu akü hattını arayarak da akü ile ilgili tüm sorunlarınızı anında çözebilirsiniz yada Akünü Bul menüsünden aracınıza en uygun aküyü kendiniz kolaylıkla seçebilirsiniz.

Türkiye’nin Her Yanında Sizinle

Yuasa Akü, geniş hizmet ağı ile akü ihtiyacı olan tüm araçlara cevap veriyor. Geniş servis ve bayi ağı sayesinde satış hizmetine ya da teknik destek hizmetine duyduğunuz ihtiyaç için çözüm üretiyor. Her geçen gün geniş hizmet ağını daha da büyüterek araç kullanıcıları için her noktada ulaşılabilir olmayı hedefliyor.

Yuasa Akü ile aracınızın kesintisiz performans göstermesini sağlayabilirsiniz. Aracınıza uygun olan ve farklı güç seçenekleri bulunan Yuasa aküler için bayilerimize başvurabilir, teknik destek için de faydalanabileceğiniz servis noktaları sayesinde yolculuğunuza kaldığınız yerden güvenle devam edebilirsiniz. Siz de aracınız için en iyi performansı sağlayacak Yuasa Akü’yü tercih edin. 

 

Akünü Bul